تماس با ما
TEL: 86-579-87671117
فکس: 86-579-87671117-816
پست الکترونیک: market@iplaytent.com
آدرس: No.8 Mudan Road، منطقه صنعتی Baihuashan، شهرستان Wuyi، استان ژجیانگ، چین
صفحه اصلی > دانش > محتوای
پدر و مادر چگونه برای خرید اسباب بازی های کودکان
Jan 17, 2018


اسباب بازی نرم

کودک در این زمان به دلیل سیستم ایمنی نسبتا ضعیف است، بنابراین در خرید اسباب بازی باید توجه داشته باشید تا تخلیه عوامل خطر، مسئولیت آن را آسان به دلیل عفونت های مختلف و صدمات بر سلامت نوزاد تاثیر می گذارد. و تولد نوزاد 1 ساله، رشد و پیشرفت این زمان سریعتر از هر دوره، به خصوص پیشرفت عصبی سریعتر است، بنابراین این زمان بسیار حساس به بیماری های عفونی است. بنابراین، هنگامی که مادر در خرید اسباب بازی به توجه خاص، به طوری که ممکن است برای خرید برخی از اسباب بازی های نرم.

مانند اسباب بازی های نرم افزاری، اسباب بازی ها، اسلحه ها، اسلحه های فشار / صدا، این اسباب بازی ها نه تنها برای کودک باعث ایجاد آسیب های بیرونی، بلکه همچنین باعث رشد روحی و جسمی کودک می شود.


2. بدون اسباب بازی خطرناک

دوره های مختلف کودک نیاز به اسباب بازی های مختلف دارند، بنابراین زمانی که مادر در خرید اسباب بازی ها باید توجه خاصی را انجام دهد، شما باید برخی از اسباب بازی های مناسب برای سن کودک را خریداری کنید. برای کودک 1 ساله تا 3 ساله این بار ویژگی های فیزیولوژیکی سرعت رشد فیزیکی از نوزادان کمتر است، علاوه بر زبان و مهارت های حرکتی نیز به طور قابل توجهی بهبود یافته است. نوزادان اغلب در زندگی زود هنگام حرکت می کنند، اما حس ایمنی و حفاظت از خود ندارند، بنابراین تصادفات می توانند به راحتی رخ دهند.

برای کودکان 1-3 ساله، مادر در خرید اسباب بازی های کودکان باید برخی از توپ ها را انتخاب کند، اسباب بازی ها، بلوک های ساختمانی، خانه های اسباب بازی، ماشین های اسباب بازی، اسباب بازی های پازل، اسباب بازی های ساحلی، اسباب بازی های مناسب را انتخاب کنید.


3.4-6 ساله

کودک در سن 4-6 سالگی به عنوان پیش دبستانی، در این زمان فرزندان معمولا رشد فیزیکی خود را ادامه می دهند، اگر چه پایه خود راضی است اما هنوز دست و پا خفیف وجود ندارد انعطاف پذیر و غیره. علاوه بر این، در این زمان کودکان وجود دارد که بی نظمی و غیرمعمول و ویژگی های دیگر وجود دارد، بنابراین این زمان زمانی که مادر در خرید اسباب بازی باید توجه خاصی، بهتر است که برخی از آنها را انتخاب کنید برای کمک به کودک خود را به رشد و توسعه اسباب بازی. مانند سه چرخه و کلاه، دوچرخه، پازل (10-20)، عروسک ها و لباس.

در همان زمان در خرید اسباب بازی های کودکان، بلکه توجه ویژه ای به نیاز به انتخاب اسباب بازی های با کیفیت بهتر، این اسباب بازی ها نه تنها احساس براق و براق سطح خوب است. علاوه بر این، مادر همچنین می تواند کتاب های داستان، اسباب بازی و صحنه های دیگر را با ارقام و لوازم جانبی انتخاب کند.


4.6-9 ساله

کودکان این سنین، کودکان مدرسه ای هستند، بنابراین آنها واقعا از ترفندهای بازی و بازی های هوشمند لذت می برند، بنابراین مادران می توانند بادبادک ها، دوچرخه، کلاه، اسکیت و دیگر اسباب بازی ها را با نگاه هدفمند انتخاب کنند. علاوه بر این شما می توانید برخی از صنایع دستی، عروسک ها، عروسک ها و دلقک عمل، تجهیزات ورزشی را انتخاب کنید، از جمله اسباب بازی یک پازل خوب است.


یک جفت: چادرها را در اقدامات احتیاطی وحشی بردارید

بعدی: انتخاب چادرهای اتوماتیک